Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nevzat Önen
Nevzat Önen (Denizli Üroloji Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Nevzat Önen (Denizli Üroloji Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Nevzat Önen hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Nevzat Önen iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Nevzat Önen ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Nevzat Önen ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Nevzat Önen ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Nevzat Önen ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Nevzat Önen ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Nevzat,  Önen,   DenizliNevzat Önen Muayene ÜcretiNevzat Önen Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNevzat Önen Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNevzat Önen ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNevzat Önen Hakkında BilgiYorumlarNevzat Önen KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNevzat Önen HakkındaNevzat Önen Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNevzat Önen ÖzgeçmişiNevzat Önen RandevuNevzat Önen MuayenehaneNevzat Önen Muayene ÜcretiNevzat Önen ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNevzat Önen BulGetirNevzat Önen NeredeCep NoNevzat Önen UzmanıNevzat Önen Özel MuayeneNevzat Önen NumarasıNevzat Önen Nerede ÇalışıyorNevzat Önen GörevliUzmanlıkAileNevzat Önen ŞikayetNevzat Önen ÖneriNevzat Önen EleştiriHastalıklarıYorumlarNevzat Önen KimdirSekreterHemşireNevzat Önen Yeni BilgileriNevzat Önen Hakkında BilgiCerrahHekimNevzat Önen AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNevzat Önen TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNevzat Önen Doğum TarihiİrtibatNevzat Önen Tedavi OlanlarSağlıkNevzat Önen ÖzgeçmişNevzat Önen BiyografiCerrahisiNevzat Önen DoktordurNevzat Önen Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNevzat Önen TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNevzat Önen Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜrolojiUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 77,701 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır