Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Savaş Şahinli
SAVAŞ ŞAHİNLİ (Denizli Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SAVAŞ ŞAHİNLİ (Denizli Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. SAVAŞ ŞAHİNLİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. SAVAŞ ŞAHİNLİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SAVAŞ ŞAHİNLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SAVAŞ ŞAHİNLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SAVAŞ ŞAHİNLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SAVAŞ ŞAHİNLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SAVAŞ ŞAHİNLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.SAVAŞ,  ŞAHİNLİ,   DenizliSAVAŞ ŞAHİNLİ Muayene ÜcretiSAVAŞ ŞAHİNLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSAVAŞ ŞAHİNLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSAVAŞ ŞAHİNLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSAVAŞ ŞAHİNLİ Hakkında BilgiYorumlarSAVAŞ ŞAHİNLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSAVAŞ ŞAHİNLİ HakkındaSAVAŞ ŞAHİNLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSAVAŞ ŞAHİNLİ ÖzgeçmişiSAVAŞ ŞAHİNLİ RandevuSAVAŞ ŞAHİNLİ MuayenehaneSAVAŞ ŞAHİNLİ Muayene ÜcretiSAVAŞ ŞAHİNLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSAVAŞ ŞAHİNLİ BulGetirSAVAŞ ŞAHİNLİ NeredeCep NoSAVAŞ ŞAHİNLİ UzmanıSAVAŞ ŞAHİNLİ Özel MuayeneSAVAŞ ŞAHİNLİ NumarasıSAVAŞ ŞAHİNLİ Nerede ÇalışıyorSAVAŞ ŞAHİNLİ GörevliUzmanlıkAileSAVAŞ ŞAHİNLİ ŞikayetSAVAŞ ŞAHİNLİ ÖneriSAVAŞ ŞAHİNLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarSAVAŞ ŞAHİNLİ KimdirSekreterHemşireSAVAŞ ŞAHİNLİ Yeni BilgileriSAVAŞ ŞAHİNLİ Hakkında BilgiCerrahHekimSAVAŞ ŞAHİNLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSAVAŞ ŞAHİNLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSAVAŞ ŞAHİNLİ Doğum TarihiİrtibatSAVAŞ ŞAHİNLİ Tedavi OlanlarSağlıkSAVAŞ ŞAHİNLİ ÖzgeçmişSAVAŞ ŞAHİNLİ BiyografiCerrahisiSAVAŞ ŞAHİNLİ DoktordurSAVAŞ ŞAHİNLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSAVAŞ ŞAHİNLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSAVAŞ ŞAHİNLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 84,905 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır