Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ö. Faruk Tarimcioğlu
Ö. FARUK TARIMCIOĞLU (Denizli Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ö. FARUK TARIMCIOĞLU (Denizli Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Ö. FARUK TARIMCIOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Ö. FARUK TARIMCIOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ö. FARUK TARIMCIOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ö. FARUK TARIMCIOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ö. FARUK TARIMCIOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ö. FARUK TARIMCIOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ö. FARUK TARIMCIOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.





TAGLAR: Uzm.Dr.Ö,  FARUK,  TARIMCIOĞLU,   DenizliÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Muayene ÜcretiÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖ. FARUK TARIMCIOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Hakkında BilgiYorumlarÖ. FARUK TARIMCIOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖ. FARUK TARIMCIOĞLU HakkındaÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖ. FARUK TARIMCIOĞLU ÖzgeçmişiÖ. FARUK TARIMCIOĞLU RandevuÖ. FARUK TARIMCIOĞLU MuayenehaneÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Muayene ÜcretiÖ. FARUK TARIMCIOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖ. FARUK TARIMCIOĞLU BulGetirÖ. FARUK TARIMCIOĞLU NeredeCep NoÖ. FARUK TARIMCIOĞLU UzmanıÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Özel MuayeneÖ. FARUK TARIMCIOĞLU NumarasıÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Nerede ÇalışıyorÖ. FARUK TARIMCIOĞLU GörevliUzmanlıkAileÖ. FARUK TARIMCIOĞLU ŞikayetÖ. FARUK TARIMCIOĞLU ÖneriÖ. FARUK TARIMCIOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarÖ. FARUK TARIMCIOĞLU KimdirSekreterHemşireÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Yeni BilgileriÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimÖ. FARUK TARIMCIOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖ. FARUK TARIMCIOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Doğum TarihiİrtibatÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkÖ. FARUK TARIMCIOĞLU ÖzgeçmişÖ. FARUK TARIMCIOĞLU BiyografiCerrahisiÖ. FARUK TARIMCIOĞLU DoktordurÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖ. FARUK TARIMCIOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖ. FARUK TARIMCIOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,676 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.



Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır