Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Osman Kivanç
OSMAN KIVANÇ (Denizli Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OSMAN KIVANÇ (Denizli Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. OSMAN KIVANÇ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. OSMAN KIVANÇ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OSMAN KIVANÇ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OSMAN KIVANÇ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OSMAN KIVANÇ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OSMAN KIVANÇ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OSMAN KIVANÇ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.OSMAN,  KIVANÇ,   DenizliOSMAN KIVANÇ Muayene ÜcretiOSMAN KIVANÇ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOSMAN KIVANÇ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOSMAN KIVANÇ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOSMAN KIVANÇ Hakkında BilgiYorumlarOSMAN KIVANÇ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOSMAN KIVANÇ HakkındaOSMAN KIVANÇ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOSMAN KIVANÇ ÖzgeçmişiOSMAN KIVANÇ RandevuOSMAN KIVANÇ MuayenehaneOSMAN KIVANÇ Muayene ÜcretiOSMAN KIVANÇ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOSMAN KIVANÇ BulGetirOSMAN KIVANÇ NeredeCep NoOSMAN KIVANÇ UzmanıOSMAN KIVANÇ Özel MuayeneOSMAN KIVANÇ NumarasıOSMAN KIVANÇ Nerede ÇalışıyorOSMAN KIVANÇ GörevliUzmanlıkAileOSMAN KIVANÇ ŞikayetOSMAN KIVANÇ ÖneriOSMAN KIVANÇ EleştiriHastalıklarıYorumlarOSMAN KIVANÇ KimdirSekreterHemşireOSMAN KIVANÇ Yeni BilgileriOSMAN KIVANÇ Hakkında BilgiCerrahHekimOSMAN KIVANÇ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOSMAN KIVANÇ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOSMAN KIVANÇ Doğum TarihiİrtibatOSMAN KIVANÇ Tedavi OlanlarSağlıkOSMAN KIVANÇ ÖzgeçmişOSMAN KIVANÇ BiyografiCerrahisiOSMAN KIVANÇ DoktordurOSMAN KIVANÇ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOSMAN KIVANÇ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOSMAN KIVANÇ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 131,117 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır