Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Muzaffer Keçelioğlu
MUZAFFER KEÇELİOĞLU (Denizli Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUZAFFER KEÇELİOĞLU (Denizli Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MUZAFFER KEÇELİOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MUZAFFER KEÇELİOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUZAFFER KEÇELİOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUZAFFER KEÇELİOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUZAFFER KEÇELİOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUZAFFER KEÇELİOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUZAFFER KEÇELİOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MUZAFFER,  KEÇELİOĞLU,   DenizliMUZAFFER KEÇELİOĞLU Muayene ÜcretiMUZAFFER KEÇELİOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUZAFFER KEÇELİOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUZAFFER KEÇELİOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUZAFFER KEÇELİOĞLU Hakkında BilgiYorumlarMUZAFFER KEÇELİOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUZAFFER KEÇELİOĞLU HakkındaMUZAFFER KEÇELİOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUZAFFER KEÇELİOĞLU ÖzgeçmişiMUZAFFER KEÇELİOĞLU RandevuMUZAFFER KEÇELİOĞLU MuayenehaneMUZAFFER KEÇELİOĞLU Muayene ÜcretiMUZAFFER KEÇELİOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUZAFFER KEÇELİOĞLU BulGetirMUZAFFER KEÇELİOĞLU NeredeCep NoMUZAFFER KEÇELİOĞLU UzmanıMUZAFFER KEÇELİOĞLU Özel MuayeneMUZAFFER KEÇELİOĞLU NumarasıMUZAFFER KEÇELİOĞLU Nerede ÇalışıyorMUZAFFER KEÇELİOĞLU GörevliUzmanlıkAileMUZAFFER KEÇELİOĞLU ŞikayetMUZAFFER KEÇELİOĞLU ÖneriMUZAFFER KEÇELİOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarMUZAFFER KEÇELİOĞLU KimdirSekreterHemşireMUZAFFER KEÇELİOĞLU Yeni BilgileriMUZAFFER KEÇELİOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimMUZAFFER KEÇELİOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUZAFFER KEÇELİOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUZAFFER KEÇELİOĞLU Doğum TarihiİrtibatMUZAFFER KEÇELİOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkMUZAFFER KEÇELİOĞLU ÖzgeçmişMUZAFFER KEÇELİOĞLU BiyografiCerrahisiMUZAFFER KEÇELİOĞLU DoktordurMUZAFFER KEÇELİOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUZAFFER KEÇELİOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUZAFFER KEÇELİOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,532 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır