Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kadri Ünsal
KADRİ ÜNSAL (Denizli Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KADRİ ÜNSAL (Denizli Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. KADRİ ÜNSAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. KADRİ ÜNSAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KADRİ ÜNSAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KADRİ ÜNSAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KADRİ ÜNSAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KADRİ ÜNSAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KADRİ ÜNSAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.KADRİ,  ÜNSAL,   DenizliKADRİ ÜNSAL Muayene ÜcretiKADRİ ÜNSAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKADRİ ÜNSAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKADRİ ÜNSAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKADRİ ÜNSAL Hakkında BilgiYorumlarKADRİ ÜNSAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKADRİ ÜNSAL HakkındaKADRİ ÜNSAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKADRİ ÜNSAL ÖzgeçmişiKADRİ ÜNSAL RandevuKADRİ ÜNSAL MuayenehaneKADRİ ÜNSAL Muayene ÜcretiKADRİ ÜNSAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKADRİ ÜNSAL BulGetirKADRİ ÜNSAL NeredeCep NoKADRİ ÜNSAL UzmanıKADRİ ÜNSAL Özel MuayeneKADRİ ÜNSAL NumarasıKADRİ ÜNSAL Nerede ÇalışıyorKADRİ ÜNSAL GörevliUzmanlıkAileKADRİ ÜNSAL ŞikayetKADRİ ÜNSAL ÖneriKADRİ ÜNSAL EleştiriHastalıklarıYorumlarKADRİ ÜNSAL KimdirSekreterHemşireKADRİ ÜNSAL Yeni BilgileriKADRİ ÜNSAL Hakkında BilgiCerrahHekimKADRİ ÜNSAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKADRİ ÜNSAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKADRİ ÜNSAL Doğum TarihiİrtibatKADRİ ÜNSAL Tedavi OlanlarSağlıkKADRİ ÜNSAL ÖzgeçmişKADRİ ÜNSAL BiyografiCerrahisiKADRİ ÜNSAL DoktordurKADRİ ÜNSAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKADRİ ÜNSAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKADRİ ÜNSAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,097 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır