Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Cemal Özkan
CEMAL ÖZKAN (Denizli Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CEMAL ÖZKAN (Denizli Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. CEMAL ÖZKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. CEMAL ÖZKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CEMAL ÖZKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CEMAL ÖZKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CEMAL ÖZKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CEMAL ÖZKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CEMAL ÖZKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.CEMAL,  ÖZKAN,   DenizliCEMAL ÖZKAN Muayene ÜcretiCEMAL ÖZKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCEMAL ÖZKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCEMAL ÖZKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCEMAL ÖZKAN Hakkında BilgiYorumlarCEMAL ÖZKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCEMAL ÖZKAN HakkındaCEMAL ÖZKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCEMAL ÖZKAN ÖzgeçmişiCEMAL ÖZKAN RandevuCEMAL ÖZKAN MuayenehaneCEMAL ÖZKAN Muayene ÜcretiCEMAL ÖZKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCEMAL ÖZKAN BulGetirCEMAL ÖZKAN NeredeCep NoCEMAL ÖZKAN UzmanıCEMAL ÖZKAN Özel MuayeneCEMAL ÖZKAN NumarasıCEMAL ÖZKAN Nerede ÇalışıyorCEMAL ÖZKAN GörevliUzmanlıkAileCEMAL ÖZKAN ŞikayetCEMAL ÖZKAN ÖneriCEMAL ÖZKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarCEMAL ÖZKAN KimdirSekreterHemşireCEMAL ÖZKAN Yeni BilgileriCEMAL ÖZKAN Hakkında BilgiCerrahHekimCEMAL ÖZKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCEMAL ÖZKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCEMAL ÖZKAN Doğum TarihiİrtibatCEMAL ÖZKAN Tedavi OlanlarSağlıkCEMAL ÖZKAN ÖzgeçmişCEMAL ÖZKAN BiyografiCerrahisiCEMAL ÖZKAN DoktordurCEMAL ÖZKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCEMAL ÖZKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCEMAL ÖZKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 68,932 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır