Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Ömer Levent Tuncay
ÖMER LEVENT TUNCAY (Denizli Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖMER LEVENT TUNCAY (Denizli Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. ÖMER LEVENT TUNCAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. ÖMER LEVENT TUNCAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖMER LEVENT TUNCAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖMER LEVENT TUNCAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖMER LEVENT TUNCAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖMER LEVENT TUNCAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖMER LEVENT TUNCAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.ÖMER,  LEVENT,  TUNCAY,   DenizliÖMER LEVENT TUNCAY Muayene ÜcretiÖMER LEVENT TUNCAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖMER LEVENT TUNCAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖMER LEVENT TUNCAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖMER LEVENT TUNCAY Hakkında BilgiYorumlarÖMER LEVENT TUNCAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖMER LEVENT TUNCAY HakkındaÖMER LEVENT TUNCAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖMER LEVENT TUNCAY ÖzgeçmişiÖMER LEVENT TUNCAY RandevuÖMER LEVENT TUNCAY MuayenehaneÖMER LEVENT TUNCAY Muayene ÜcretiÖMER LEVENT TUNCAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖMER LEVENT TUNCAY BulGetirÖMER LEVENT TUNCAY NeredeCep NoÖMER LEVENT TUNCAY UzmanıÖMER LEVENT TUNCAY Özel MuayeneÖMER LEVENT TUNCAY NumarasıÖMER LEVENT TUNCAY Nerede ÇalışıyorÖMER LEVENT TUNCAY GörevliUzmanlıkAileÖMER LEVENT TUNCAY ŞikayetÖMER LEVENT TUNCAY ÖneriÖMER LEVENT TUNCAY EleştiriHastalıklarıYorumlarÖMER LEVENT TUNCAY KimdirSekreterHemşireÖMER LEVENT TUNCAY Yeni BilgileriÖMER LEVENT TUNCAY Hakkında BilgiCerrahHekimÖMER LEVENT TUNCAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖMER LEVENT TUNCAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖMER LEVENT TUNCAY Doğum TarihiİrtibatÖMER LEVENT TUNCAY Tedavi OlanlarSağlıkÖMER LEVENT TUNCAY ÖzgeçmişÖMER LEVENT TUNCAY BiyografiCerrahisiÖMER LEVENT TUNCAY DoktordurÖMER LEVENT TUNCAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖMER LEVENT TUNCAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖMER LEVENT TUNCAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 109,271 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır