Doktor Bilgileri

Dr. İlker Çelen
İLKER ÇELEN (Denizli Üroloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKER ÇELEN (Denizli Üroloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İLKER ÇELEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İLKER ÇELEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKER ÇELEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKER ÇELEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKER ÇELEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKER ÇELEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKER ÇELEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İLKER,  ÇELEN,   DenizliİLKER ÇELEN Muayene ÜcretiİLKER ÇELEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKER ÇELEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKER ÇELEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKER ÇELEN Hakkında BilgiYorumlarİLKER ÇELEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKER ÇELEN HakkındaİLKER ÇELEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKER ÇELEN ÖzgeçmişiİLKER ÇELEN RandevuİLKER ÇELEN MuayenehaneİLKER ÇELEN Muayene ÜcretiİLKER ÇELEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKER ÇELEN BulGetirİLKER ÇELEN NeredeCep NoİLKER ÇELEN UzmanıİLKER ÇELEN Özel MuayeneİLKER ÇELEN NumarasıİLKER ÇELEN Nerede ÇalışıyorİLKER ÇELEN GörevliUzmanlıkAileİLKER ÇELEN ŞikayetİLKER ÇELEN ÖneriİLKER ÇELEN EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKER ÇELEN KimdirSekreterHemşireİLKER ÇELEN Yeni BilgileriİLKER ÇELEN Hakkında BilgiCerrahHekimİLKER ÇELEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKER ÇELEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKER ÇELEN Doğum TarihiİrtibatİLKER ÇELEN Tedavi OlanlarSağlıkİLKER ÇELEN ÖzgeçmişİLKER ÇELEN BiyografiCerrahisiİLKER ÇELEN DoktordurİLKER ÇELEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKER ÇELEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKER ÇELEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÜroloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 79,346 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır