Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Süleyman Ender Düzcan
SÜLEYMAN ENDER DÜZCAN (Denizli Tibbi Patoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜLEYMAN ENDER DÜZCAN (Denizli Tibbi Patoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. SÜLEYMAN ENDER DÜZCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. SÜLEYMAN ENDER DÜZCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.SÜLEYMAN,  ENDER,  DÜZCAN,   DenizliSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Muayene ÜcretiSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Hakkında BilgiYorumlarSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN HakkındaSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ÖzgeçmişiSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN RandevuSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN MuayenehaneSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Muayene ÜcretiSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN BulGetirSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN NeredeCep NoSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN UzmanıSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Özel MuayeneSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN NumarasıSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Nerede ÇalışıyorSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN GörevliUzmanlıkAileSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ŞikayetSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ÖneriSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN KimdirSekreterHemşireSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Yeni BilgileriSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Hakkında BilgiCerrahHekimSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Doğum TarihiİrtibatSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Tedavi OlanlarSağlıkSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN ÖzgeçmişSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN BiyografiCerrahisiSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN DoktordurSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜLEYMAN ENDER DÜZCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiPatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,255 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır