Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Metin Akbulut
METİN AKBULUT (Denizli Tibbi Patoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor METİN AKBULUT (Denizli Tibbi Patoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. METİN AKBULUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. METİN AKBULUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor METİN AKBULUT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor METİN AKBULUT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor METİN AKBULUT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor METİN AKBULUT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor METİN AKBULUT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.METİN,  AKBULUT,   DenizliMETİN AKBULUT Muayene ÜcretiMETİN AKBULUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMETİN AKBULUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMETİN AKBULUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMETİN AKBULUT Hakkında BilgiYorumlarMETİN AKBULUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMETİN AKBULUT HakkındaMETİN AKBULUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMETİN AKBULUT ÖzgeçmişiMETİN AKBULUT RandevuMETİN AKBULUT MuayenehaneMETİN AKBULUT Muayene ÜcretiMETİN AKBULUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMETİN AKBULUT BulGetirMETİN AKBULUT NeredeCep NoMETİN AKBULUT UzmanıMETİN AKBULUT Özel MuayeneMETİN AKBULUT NumarasıMETİN AKBULUT Nerede ÇalışıyorMETİN AKBULUT GörevliUzmanlıkAileMETİN AKBULUT ŞikayetMETİN AKBULUT ÖneriMETİN AKBULUT EleştiriHastalıklarıYorumlarMETİN AKBULUT KimdirSekreterHemşireMETİN AKBULUT Yeni BilgileriMETİN AKBULUT Hakkında BilgiCerrahHekimMETİN AKBULUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMETİN AKBULUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMETİN AKBULUT Doğum TarihiİrtibatMETİN AKBULUT Tedavi OlanlarSağlıkMETİN AKBULUT ÖzgeçmişMETİN AKBULUT BiyografiCerrahisiMETİN AKBULUT DoktordurMETİN AKBULUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMETİN AKBULUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMETİN AKBULUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiPatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,242 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır