Doktor Bilgileri

Dr. Nihal Özkalay Özdemir
NİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR (Denizli Tibbi Patoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR (Denizli Tibbi Patoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NİHAL,  ÖZKALAY,  ÖZDEMİR,   DenizliNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Muayene ÜcretiNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR HakkındaNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ÖzgeçmişiNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR RandevuNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR MuayenehaneNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Muayene ÜcretiNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR BulGetirNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR NeredeCep NoNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR UzmanıNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Özel MuayeneNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR NumarasıNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ŞikayetNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ÖneriNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Yeni BilgileriNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR ÖzgeçmişNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR DoktordurNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNİHAL ÖZKALAY ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiPatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,652 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır