Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Arzu Yaren
ARZU YAREN (Denizli Tibbi Onkoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ARZU YAREN (Denizli Tibbi Onkoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. ARZU YAREN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. ARZU YAREN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ARZU YAREN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ARZU YAREN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ARZU YAREN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ARZU YAREN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ARZU YAREN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.ARZU,  YAREN,   DenizliARZU YAREN Muayene ÜcretiARZU YAREN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerARZU YAREN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriARZU YAREN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarARZU YAREN Hakkında BilgiYorumlarARZU YAREN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiARZU YAREN HakkındaARZU YAREN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıARZU YAREN ÖzgeçmişiARZU YAREN RandevuARZU YAREN MuayenehaneARZU YAREN Muayene ÜcretiARZU YAREN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraARZU YAREN BulGetirARZU YAREN NeredeCep NoARZU YAREN UzmanıARZU YAREN Özel MuayeneARZU YAREN NumarasıARZU YAREN Nerede ÇalışıyorARZU YAREN GörevliUzmanlıkAileARZU YAREN ŞikayetARZU YAREN ÖneriARZU YAREN EleştiriHastalıklarıYorumlarARZU YAREN KimdirSekreterHemşireARZU YAREN Yeni BilgileriARZU YAREN Hakkında BilgiCerrahHekimARZU YAREN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikARZU YAREN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviARZU YAREN Doğum TarihiİrtibatARZU YAREN Tedavi OlanlarSağlıkARZU YAREN ÖzgeçmişARZU YAREN BiyografiCerrahisiARZU YAREN DoktordurARZU YAREN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıARZU YAREN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirARZU YAREN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiOnkoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 73,383 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır