Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ebru Tepeli Çevik
EBRU TEPELİ ÇEVİK (Denizli Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EBRU TEPELİ ÇEVİK (Denizli Tibbi Mikrobiyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. EBRU TEPELİ ÇEVİK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. EBRU TEPELİ ÇEVİK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EBRU TEPELİ ÇEVİK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EBRU TEPELİ ÇEVİK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EBRU TEPELİ ÇEVİK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EBRU TEPELİ ÇEVİK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EBRU TEPELİ ÇEVİK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.EBRU,  TEPELİ,  ÇEVİK,   DenizliEBRU TEPELİ ÇEVİK Muayene ÜcretiEBRU TEPELİ ÇEVİK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEBRU TEPELİ ÇEVİK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEBRU TEPELİ ÇEVİK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEBRU TEPELİ ÇEVİK Hakkında BilgiYorumlarEBRU TEPELİ ÇEVİK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEBRU TEPELİ ÇEVİK HakkındaEBRU TEPELİ ÇEVİK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEBRU TEPELİ ÇEVİK ÖzgeçmişiEBRU TEPELİ ÇEVİK RandevuEBRU TEPELİ ÇEVİK MuayenehaneEBRU TEPELİ ÇEVİK Muayene ÜcretiEBRU TEPELİ ÇEVİK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEBRU TEPELİ ÇEVİK BulGetirEBRU TEPELİ ÇEVİK NeredeCep NoEBRU TEPELİ ÇEVİK UzmanıEBRU TEPELİ ÇEVİK Özel MuayeneEBRU TEPELİ ÇEVİK NumarasıEBRU TEPELİ ÇEVİK Nerede ÇalışıyorEBRU TEPELİ ÇEVİK GörevliUzmanlıkAileEBRU TEPELİ ÇEVİK ŞikayetEBRU TEPELİ ÇEVİK ÖneriEBRU TEPELİ ÇEVİK EleştiriHastalıklarıYorumlarEBRU TEPELİ ÇEVİK KimdirSekreterHemşireEBRU TEPELİ ÇEVİK Yeni BilgileriEBRU TEPELİ ÇEVİK Hakkında BilgiCerrahHekimEBRU TEPELİ ÇEVİK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEBRU TEPELİ ÇEVİK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEBRU TEPELİ ÇEVİK Doğum TarihiİrtibatEBRU TEPELİ ÇEVİK Tedavi OlanlarSağlıkEBRU TEPELİ ÇEVİK ÖzgeçmişEBRU TEPELİ ÇEVİK BiyografiCerrahisiEBRU TEPELİ ÇEVİK DoktordurEBRU TEPELİ ÇEVİK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEBRU TEPELİ ÇEVİK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEBRU TEPELİ ÇEVİK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiMikrobiyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,041 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır