Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Füsun Düzcan
FÜSUN DÜZCAN (Denizli Tibbi Genetik Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FÜSUN DÜZCAN (Denizli Tibbi Genetik Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. FÜSUN DÜZCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. FÜSUN DÜZCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FÜSUN DÜZCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FÜSUN DÜZCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FÜSUN DÜZCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FÜSUN DÜZCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FÜSUN DÜZCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.FÜSUN,  DÜZCAN,   DenizliFÜSUN DÜZCAN Muayene ÜcretiFÜSUN DÜZCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFÜSUN DÜZCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFÜSUN DÜZCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFÜSUN DÜZCAN Hakkında BilgiYorumlarFÜSUN DÜZCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFÜSUN DÜZCAN HakkındaFÜSUN DÜZCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFÜSUN DÜZCAN ÖzgeçmişiFÜSUN DÜZCAN RandevuFÜSUN DÜZCAN MuayenehaneFÜSUN DÜZCAN Muayene ÜcretiFÜSUN DÜZCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFÜSUN DÜZCAN BulGetirFÜSUN DÜZCAN NeredeCep NoFÜSUN DÜZCAN UzmanıFÜSUN DÜZCAN Özel MuayeneFÜSUN DÜZCAN NumarasıFÜSUN DÜZCAN Nerede ÇalışıyorFÜSUN DÜZCAN GörevliUzmanlıkAileFÜSUN DÜZCAN ŞikayetFÜSUN DÜZCAN ÖneriFÜSUN DÜZCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarFÜSUN DÜZCAN KimdirSekreterHemşireFÜSUN DÜZCAN Yeni BilgileriFÜSUN DÜZCAN Hakkında BilgiCerrahHekimFÜSUN DÜZCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFÜSUN DÜZCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFÜSUN DÜZCAN Doğum TarihiİrtibatFÜSUN DÜZCAN Tedavi OlanlarSağlıkFÜSUN DÜZCAN ÖzgeçmişFÜSUN DÜZCAN BiyografiCerrahisiFÜSUN DÜZCAN DoktordurFÜSUN DÜZCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFÜSUN DÜZCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFÜSUN DÜZCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiGenetik-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 60,329 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır