Doktor Bilgileri

Dr. Selcan Zeybek
SELCAN ZEYBEK (Denizli Tibbi Genetik Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELCAN ZEYBEK (Denizli Tibbi Genetik Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SELCAN ZEYBEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SELCAN ZEYBEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SELCAN ZEYBEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SELCAN ZEYBEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SELCAN ZEYBEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SELCAN ZEYBEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SELCAN ZEYBEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SELCAN,  ZEYBEK,   DenizliSELCAN ZEYBEK Muayene ÜcretiSELCAN ZEYBEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELCAN ZEYBEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELCAN ZEYBEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELCAN ZEYBEK Hakkında BilgiYorumlarSELCAN ZEYBEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELCAN ZEYBEK HakkındaSELCAN ZEYBEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELCAN ZEYBEK ÖzgeçmişiSELCAN ZEYBEK RandevuSELCAN ZEYBEK MuayenehaneSELCAN ZEYBEK Muayene ÜcretiSELCAN ZEYBEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELCAN ZEYBEK BulGetirSELCAN ZEYBEK NeredeCep NoSELCAN ZEYBEK UzmanıSELCAN ZEYBEK Özel MuayeneSELCAN ZEYBEK NumarasıSELCAN ZEYBEK Nerede ÇalışıyorSELCAN ZEYBEK GörevliUzmanlıkAileSELCAN ZEYBEK ŞikayetSELCAN ZEYBEK ÖneriSELCAN ZEYBEK EleştiriHastalıklarıYorumlarSELCAN ZEYBEK KimdirSekreterHemşireSELCAN ZEYBEK Yeni BilgileriSELCAN ZEYBEK Hakkında BilgiCerrahHekimSELCAN ZEYBEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELCAN ZEYBEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELCAN ZEYBEK Doğum TarihiİrtibatSELCAN ZEYBEK Tedavi OlanlarSağlıkSELCAN ZEYBEK ÖzgeçmişSELCAN ZEYBEK BiyografiCerrahisiSELCAN ZEYBEK DoktordurSELCAN ZEYBEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELCAN ZEYBEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELCAN ZEYBEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiGenetik-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,913 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır