Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Bünyamin Kaptanoğlu
BÜNYAMİN KAPTANOĞLU (Denizli Tibbi Biyokimya Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BÜNYAMİN KAPTANOĞLU (Denizli Tibbi Biyokimya Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. BÜNYAMİN KAPTANOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. BÜNYAMİN KAPTANOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BÜNYAMİN KAPTANOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BÜNYAMİN KAPTANOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BÜNYAMİN KAPTANOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BÜNYAMİN KAPTANOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BÜNYAMİN KAPTANOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.BÜNYAMİN,  KAPTANOĞLU,   DenizliBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Muayene ÜcretiBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBÜNYAMİN KAPTANOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Hakkında BilgiYorumlarBÜNYAMİN KAPTANOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBÜNYAMİN KAPTANOĞLU HakkındaBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBÜNYAMİN KAPTANOĞLU ÖzgeçmişiBÜNYAMİN KAPTANOĞLU RandevuBÜNYAMİN KAPTANOĞLU MuayenehaneBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Muayene ÜcretiBÜNYAMİN KAPTANOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBÜNYAMİN KAPTANOĞLU BulGetirBÜNYAMİN KAPTANOĞLU NeredeCep NoBÜNYAMİN KAPTANOĞLU UzmanıBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Özel MuayeneBÜNYAMİN KAPTANOĞLU NumarasıBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Nerede ÇalışıyorBÜNYAMİN KAPTANOĞLU GörevliUzmanlıkAileBÜNYAMİN KAPTANOĞLU ŞikayetBÜNYAMİN KAPTANOĞLU ÖneriBÜNYAMİN KAPTANOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarBÜNYAMİN KAPTANOĞLU KimdirSekreterHemşireBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Yeni BilgileriBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimBÜNYAMİN KAPTANOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBÜNYAMİN KAPTANOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Doğum TarihiİrtibatBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkBÜNYAMİN KAPTANOĞLU ÖzgeçmişBÜNYAMİN KAPTANOĞLU BiyografiCerrahisiBÜNYAMİN KAPTANOĞLU DoktordurBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBÜNYAMİN KAPTANOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBÜNYAMİN KAPTANOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiBiyokimya-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,097 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır