Doktor Bilgileri

Dr. Koray Korkmazcan
KORAY KORKMAZCAN (Denizli Tibbi Biyokimya Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KORAY KORKMAZCAN (Denizli Tibbi Biyokimya Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KORAY KORKMAZCAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KORAY KORKMAZCAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KORAY KORKMAZCAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KORAY KORKMAZCAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KORAY KORKMAZCAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KORAY KORKMAZCAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KORAY KORKMAZCAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KORAY,  KORKMAZCAN,   DenizliKORAY KORKMAZCAN Muayene ÜcretiKORAY KORKMAZCAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKORAY KORKMAZCAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKORAY KORKMAZCAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKORAY KORKMAZCAN Hakkında BilgiYorumlarKORAY KORKMAZCAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKORAY KORKMAZCAN HakkındaKORAY KORKMAZCAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKORAY KORKMAZCAN ÖzgeçmişiKORAY KORKMAZCAN RandevuKORAY KORKMAZCAN MuayenehaneKORAY KORKMAZCAN Muayene ÜcretiKORAY KORKMAZCAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKORAY KORKMAZCAN BulGetirKORAY KORKMAZCAN NeredeCep NoKORAY KORKMAZCAN UzmanıKORAY KORKMAZCAN Özel MuayeneKORAY KORKMAZCAN NumarasıKORAY KORKMAZCAN Nerede ÇalışıyorKORAY KORKMAZCAN GörevliUzmanlıkAileKORAY KORKMAZCAN ŞikayetKORAY KORKMAZCAN ÖneriKORAY KORKMAZCAN EleştiriHastalıklarıYorumlarKORAY KORKMAZCAN KimdirSekreterHemşireKORAY KORKMAZCAN Yeni BilgileriKORAY KORKMAZCAN Hakkında BilgiCerrahHekimKORAY KORKMAZCAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKORAY KORKMAZCAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKORAY KORKMAZCAN Doğum TarihiİrtibatKORAY KORKMAZCAN Tedavi OlanlarSağlıkKORAY KORKMAZCAN ÖzgeçmişKORAY KORKMAZCAN BiyografiCerrahisiKORAY KORKMAZCAN DoktordurKORAY KORKMAZCAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKORAY KORKMAZCAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKORAY KORKMAZCAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiBiyokimya-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,239 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır