Doktor Bilgileri

Dr. Fatih Yaman
FATİH YAMAN (Denizli Tibbi Biyokimya Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FATİH YAMAN (Denizli Tibbi Biyokimya Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FATİH YAMAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FATİH YAMAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FATİH YAMAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FATİH YAMAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FATİH YAMAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FATİH YAMAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FATİH YAMAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FATİH,  YAMAN,   DenizliFATİH YAMAN Muayene ÜcretiFATİH YAMAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFATİH YAMAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFATİH YAMAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFATİH YAMAN Hakkında BilgiYorumlarFATİH YAMAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFATİH YAMAN HakkındaFATİH YAMAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFATİH YAMAN ÖzgeçmişiFATİH YAMAN RandevuFATİH YAMAN MuayenehaneFATİH YAMAN Muayene ÜcretiFATİH YAMAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFATİH YAMAN BulGetirFATİH YAMAN NeredeCep NoFATİH YAMAN UzmanıFATİH YAMAN Özel MuayeneFATİH YAMAN NumarasıFATİH YAMAN Nerede ÇalışıyorFATİH YAMAN GörevliUzmanlıkAileFATİH YAMAN ŞikayetFATİH YAMAN ÖneriFATİH YAMAN EleştiriHastalıklarıYorumlarFATİH YAMAN KimdirSekreterHemşireFATİH YAMAN Yeni BilgileriFATİH YAMAN Hakkında BilgiCerrahHekimFATİH YAMAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFATİH YAMAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFATİH YAMAN Doğum TarihiİrtibatFATİH YAMAN Tedavi OlanlarSağlıkFATİH YAMAN ÖzgeçmişFATİH YAMAN BiyografiCerrahisiFATİH YAMAN DoktordurFATİH YAMAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFATİH YAMAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFATİH YAMAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiBiyokimya-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,610 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır