Doktor Bilgileri

Dr. Cafer Gönen
CAFER GÖNEN (Denizli Tibbi Biyokimya Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CAFER GÖNEN (Denizli Tibbi Biyokimya Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. CAFER GÖNEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. CAFER GÖNEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CAFER GÖNEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CAFER GÖNEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CAFER GÖNEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CAFER GÖNEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CAFER GÖNEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.CAFER,  GÖNEN,   DenizliCAFER GÖNEN Muayene ÜcretiCAFER GÖNEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCAFER GÖNEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCAFER GÖNEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCAFER GÖNEN Hakkında BilgiYorumlarCAFER GÖNEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCAFER GÖNEN HakkındaCAFER GÖNEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCAFER GÖNEN ÖzgeçmişiCAFER GÖNEN RandevuCAFER GÖNEN MuayenehaneCAFER GÖNEN Muayene ÜcretiCAFER GÖNEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCAFER GÖNEN BulGetirCAFER GÖNEN NeredeCep NoCAFER GÖNEN UzmanıCAFER GÖNEN Özel MuayeneCAFER GÖNEN NumarasıCAFER GÖNEN Nerede ÇalışıyorCAFER GÖNEN GörevliUzmanlıkAileCAFER GÖNEN ŞikayetCAFER GÖNEN ÖneriCAFER GÖNEN EleştiriHastalıklarıYorumlarCAFER GÖNEN KimdirSekreterHemşireCAFER GÖNEN Yeni BilgileriCAFER GÖNEN Hakkında BilgiCerrahHekimCAFER GÖNEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCAFER GÖNEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCAFER GÖNEN Doğum TarihiİrtibatCAFER GÖNEN Tedavi OlanlarSağlıkCAFER GÖNEN ÖzgeçmişCAFER GÖNEN BiyografiCerrahisiCAFER GÖNEN DoktordurCAFER GÖNEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCAFER GÖNEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCAFER GÖNEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTibbiBiyokimya-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,851 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır