Doktor Bilgileri

Dr. Tuncer Etyemez
TUNCER ETYEMEZ (Denizli Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUNCER ETYEMEZ (Denizli Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TUNCER ETYEMEZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TUNCER ETYEMEZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUNCER ETYEMEZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUNCER ETYEMEZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUNCER ETYEMEZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUNCER ETYEMEZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUNCER ETYEMEZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TUNCER,  ETYEMEZ,   DenizliTUNCER ETYEMEZ Muayene ÜcretiTUNCER ETYEMEZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUNCER ETYEMEZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUNCER ETYEMEZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUNCER ETYEMEZ Hakkında BilgiYorumlarTUNCER ETYEMEZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUNCER ETYEMEZ HakkındaTUNCER ETYEMEZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUNCER ETYEMEZ ÖzgeçmişiTUNCER ETYEMEZ RandevuTUNCER ETYEMEZ MuayenehaneTUNCER ETYEMEZ Muayene ÜcretiTUNCER ETYEMEZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUNCER ETYEMEZ BulGetirTUNCER ETYEMEZ NeredeCep NoTUNCER ETYEMEZ UzmanıTUNCER ETYEMEZ Özel MuayeneTUNCER ETYEMEZ NumarasıTUNCER ETYEMEZ Nerede ÇalışıyorTUNCER ETYEMEZ GörevliUzmanlıkAileTUNCER ETYEMEZ ŞikayetTUNCER ETYEMEZ ÖneriTUNCER ETYEMEZ EleştiriHastalıklarıYorumlarTUNCER ETYEMEZ KimdirSekreterHemşireTUNCER ETYEMEZ Yeni BilgileriTUNCER ETYEMEZ Hakkında BilgiCerrahHekimTUNCER ETYEMEZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUNCER ETYEMEZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUNCER ETYEMEZ Doğum TarihiİrtibatTUNCER ETYEMEZ Tedavi OlanlarSağlıkTUNCER ETYEMEZ ÖzgeçmişTUNCER ETYEMEZ BiyografiCerrahisiTUNCER ETYEMEZ DoktordurTUNCER ETYEMEZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUNCER ETYEMEZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUNCER ETYEMEZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,316 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır