Doktor Bilgileri

Dr. Süreyya Çiloğlu
SÜREYYA ÇİLOĞLU (Denizli Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SÜREYYA ÇİLOĞLU (Denizli Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SÜREYYA ÇİLOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SÜREYYA ÇİLOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SÜREYYA ÇİLOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SÜREYYA ÇİLOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SÜREYYA ÇİLOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SÜREYYA ÇİLOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SÜREYYA ÇİLOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SÜREYYA,  ÇİLOĞLU,   DenizliSÜREYYA ÇİLOĞLU Muayene ÜcretiSÜREYYA ÇİLOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSÜREYYA ÇİLOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSÜREYYA ÇİLOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSÜREYYA ÇİLOĞLU Hakkında BilgiYorumlarSÜREYYA ÇİLOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSÜREYYA ÇİLOĞLU HakkındaSÜREYYA ÇİLOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSÜREYYA ÇİLOĞLU ÖzgeçmişiSÜREYYA ÇİLOĞLU RandevuSÜREYYA ÇİLOĞLU MuayenehaneSÜREYYA ÇİLOĞLU Muayene ÜcretiSÜREYYA ÇİLOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSÜREYYA ÇİLOĞLU BulGetirSÜREYYA ÇİLOĞLU NeredeCep NoSÜREYYA ÇİLOĞLU UzmanıSÜREYYA ÇİLOĞLU Özel MuayeneSÜREYYA ÇİLOĞLU NumarasıSÜREYYA ÇİLOĞLU Nerede ÇalışıyorSÜREYYA ÇİLOĞLU GörevliUzmanlıkAileSÜREYYA ÇİLOĞLU ŞikayetSÜREYYA ÇİLOĞLU ÖneriSÜREYYA ÇİLOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarSÜREYYA ÇİLOĞLU KimdirSekreterHemşireSÜREYYA ÇİLOĞLU Yeni BilgileriSÜREYYA ÇİLOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimSÜREYYA ÇİLOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSÜREYYA ÇİLOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSÜREYYA ÇİLOĞLU Doğum TarihiİrtibatSÜREYYA ÇİLOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkSÜREYYA ÇİLOĞLU ÖzgeçmişSÜREYYA ÇİLOĞLU BiyografiCerrahisiSÜREYYA ÇİLOĞLU DoktordurSÜREYYA ÇİLOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSÜREYYA ÇİLOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSÜREYYA ÇİLOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,643 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır