Doktor Bilgileri

Dr. Sevgi Çatalok
SEVGİ ÇATALOK (Denizli Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEVGİ ÇATALOK (Denizli Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEVGİ ÇATALOK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEVGİ ÇATALOK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEVGİ ÇATALOK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEVGİ ÇATALOK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEVGİ ÇATALOK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEVGİ ÇATALOK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEVGİ ÇATALOK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEVGİ,  ÇATALOK,   DenizliSEVGİ ÇATALOK Muayene ÜcretiSEVGİ ÇATALOK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEVGİ ÇATALOK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEVGİ ÇATALOK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEVGİ ÇATALOK Hakkında BilgiYorumlarSEVGİ ÇATALOK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEVGİ ÇATALOK HakkındaSEVGİ ÇATALOK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEVGİ ÇATALOK ÖzgeçmişiSEVGİ ÇATALOK RandevuSEVGİ ÇATALOK MuayenehaneSEVGİ ÇATALOK Muayene ÜcretiSEVGİ ÇATALOK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEVGİ ÇATALOK BulGetirSEVGİ ÇATALOK NeredeCep NoSEVGİ ÇATALOK UzmanıSEVGİ ÇATALOK Özel MuayeneSEVGİ ÇATALOK NumarasıSEVGİ ÇATALOK Nerede ÇalışıyorSEVGİ ÇATALOK GörevliUzmanlıkAileSEVGİ ÇATALOK ŞikayetSEVGİ ÇATALOK ÖneriSEVGİ ÇATALOK EleştiriHastalıklarıYorumlarSEVGİ ÇATALOK KimdirSekreterHemşireSEVGİ ÇATALOK Yeni BilgileriSEVGİ ÇATALOK Hakkında BilgiCerrahHekimSEVGİ ÇATALOK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEVGİ ÇATALOK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEVGİ ÇATALOK Doğum TarihiİrtibatSEVGİ ÇATALOK Tedavi OlanlarSağlıkSEVGİ ÇATALOK ÖzgeçmişSEVGİ ÇATALOK BiyografiCerrahisiSEVGİ ÇATALOK DoktordurSEVGİ ÇATALOK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEVGİ ÇATALOK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEVGİ ÇATALOK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,137 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır