Doktor Bilgileri

Dr. Nazan Karahasan Çetin
NAZAN KARAHASAN ÇETİN (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NAZAN KARAHASAN ÇETİN (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NAZAN KARAHASAN ÇETİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NAZAN KARAHASAN ÇETİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NAZAN KARAHASAN ÇETİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NAZAN KARAHASAN ÇETİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NAZAN KARAHASAN ÇETİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NAZAN KARAHASAN ÇETİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NAZAN KARAHASAN ÇETİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NAZAN,  KARAHASAN,  ÇETİN,   AdanaNAZAN KARAHASAN ÇETİN Muayene ÜcretiNAZAN KARAHASAN ÇETİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNAZAN KARAHASAN ÇETİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNAZAN KARAHASAN ÇETİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNAZAN KARAHASAN ÇETİN Hakkında BilgiYorumlarNAZAN KARAHASAN ÇETİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNAZAN KARAHASAN ÇETİN HakkındaNAZAN KARAHASAN ÇETİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNAZAN KARAHASAN ÇETİN ÖzgeçmişiNAZAN KARAHASAN ÇETİN RandevuNAZAN KARAHASAN ÇETİN MuayenehaneNAZAN KARAHASAN ÇETİN Muayene ÜcretiNAZAN KARAHASAN ÇETİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNAZAN KARAHASAN ÇETİN BulGetirNAZAN KARAHASAN ÇETİN NeredeCep NoNAZAN KARAHASAN ÇETİN UzmanıNAZAN KARAHASAN ÇETİN Özel MuayeneNAZAN KARAHASAN ÇETİN NumarasıNAZAN KARAHASAN ÇETİN Nerede ÇalışıyorNAZAN KARAHASAN ÇETİN GörevliUzmanlıkAileNAZAN KARAHASAN ÇETİN ŞikayetNAZAN KARAHASAN ÇETİN ÖneriNAZAN KARAHASAN ÇETİN EleştiriHastalıklarıYorumlarNAZAN KARAHASAN ÇETİN KimdirSekreterHemşireNAZAN KARAHASAN ÇETİN Yeni BilgileriNAZAN KARAHASAN ÇETİN Hakkında BilgiCerrahHekimNAZAN KARAHASAN ÇETİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNAZAN KARAHASAN ÇETİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNAZAN KARAHASAN ÇETİN Doğum TarihiİrtibatNAZAN KARAHASAN ÇETİN Tedavi OlanlarSağlıkNAZAN KARAHASAN ÇETİN ÖzgeçmişNAZAN KARAHASAN ÇETİN BiyografiCerrahisiNAZAN KARAHASAN ÇETİN DoktordurNAZAN KARAHASAN ÇETİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNAZAN KARAHASAN ÇETİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNAZAN KARAHASAN ÇETİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,453 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır