Doktor Bilgileri

Dr. Murat Çölgeçen
MURAT ÇÖLGEÇEN (Denizli Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MURAT ÇÖLGEÇEN (Denizli Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MURAT ÇÖLGEÇEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MURAT ÇÖLGEÇEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MURAT ÇÖLGEÇEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MURAT ÇÖLGEÇEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MURAT ÇÖLGEÇEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MURAT ÇÖLGEÇEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MURAT ÇÖLGEÇEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MURAT,  ÇÖLGEÇEN,   DenizliMURAT ÇÖLGEÇEN Muayene ÜcretiMURAT ÇÖLGEÇEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMURAT ÇÖLGEÇEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMURAT ÇÖLGEÇEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMURAT ÇÖLGEÇEN Hakkında BilgiYorumlarMURAT ÇÖLGEÇEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMURAT ÇÖLGEÇEN HakkındaMURAT ÇÖLGEÇEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMURAT ÇÖLGEÇEN ÖzgeçmişiMURAT ÇÖLGEÇEN RandevuMURAT ÇÖLGEÇEN MuayenehaneMURAT ÇÖLGEÇEN Muayene ÜcretiMURAT ÇÖLGEÇEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMURAT ÇÖLGEÇEN BulGetirMURAT ÇÖLGEÇEN NeredeCep NoMURAT ÇÖLGEÇEN UzmanıMURAT ÇÖLGEÇEN Özel MuayeneMURAT ÇÖLGEÇEN NumarasıMURAT ÇÖLGEÇEN Nerede ÇalışıyorMURAT ÇÖLGEÇEN GörevliUzmanlıkAileMURAT ÇÖLGEÇEN ŞikayetMURAT ÇÖLGEÇEN ÖneriMURAT ÇÖLGEÇEN EleştiriHastalıklarıYorumlarMURAT ÇÖLGEÇEN KimdirSekreterHemşireMURAT ÇÖLGEÇEN Yeni BilgileriMURAT ÇÖLGEÇEN Hakkında BilgiCerrahHekimMURAT ÇÖLGEÇEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMURAT ÇÖLGEÇEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMURAT ÇÖLGEÇEN Doğum TarihiİrtibatMURAT ÇÖLGEÇEN Tedavi OlanlarSağlıkMURAT ÇÖLGEÇEN ÖzgeçmişMURAT ÇÖLGEÇEN BiyografiCerrahisiMURAT ÇÖLGEÇEN DoktordurMURAT ÇÖLGEÇEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMURAT ÇÖLGEÇEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMURAT ÇÖLGEÇEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,958 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır