Doktor Bilgileri

Dr. Hürriyet Akin
HÜRRİYET AKIN (Denizli Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜRRİYET AKIN (Denizli Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜRRİYET AKIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜRRİYET AKIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜRRİYET AKIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜRRİYET AKIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜRRİYET AKIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜRRİYET AKIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜRRİYET AKIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜRRİYET,  AKIN,   DenizliHÜRRİYET AKIN Muayene ÜcretiHÜRRİYET AKIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜRRİYET AKIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜRRİYET AKIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜRRİYET AKIN Hakkında BilgiYorumlarHÜRRİYET AKIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜRRİYET AKIN HakkındaHÜRRİYET AKIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜRRİYET AKIN ÖzgeçmişiHÜRRİYET AKIN RandevuHÜRRİYET AKIN MuayenehaneHÜRRİYET AKIN Muayene ÜcretiHÜRRİYET AKIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜRRİYET AKIN BulGetirHÜRRİYET AKIN NeredeCep NoHÜRRİYET AKIN UzmanıHÜRRİYET AKIN Özel MuayeneHÜRRİYET AKIN NumarasıHÜRRİYET AKIN Nerede ÇalışıyorHÜRRİYET AKIN GörevliUzmanlıkAileHÜRRİYET AKIN ŞikayetHÜRRİYET AKIN ÖneriHÜRRİYET AKIN EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜRRİYET AKIN KimdirSekreterHemşireHÜRRİYET AKIN Yeni BilgileriHÜRRİYET AKIN Hakkında BilgiCerrahHekimHÜRRİYET AKIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜRRİYET AKIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜRRİYET AKIN Doğum TarihiİrtibatHÜRRİYET AKIN Tedavi OlanlarSağlıkHÜRRİYET AKIN ÖzgeçmişHÜRRİYET AKIN BiyografiCerrahisiHÜRRİYET AKIN DoktordurHÜRRİYET AKIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜRRİYET AKIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜRRİYET AKIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,739 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır