Doktor Bilgileri

Dr. G. Seher Balkocaman
G. SEHER BALKOCAMAN (Denizli Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor G. SEHER BALKOCAMAN (Denizli Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. G. SEHER BALKOCAMAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. G. SEHER BALKOCAMAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor G. SEHER BALKOCAMAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor G. SEHER BALKOCAMAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor G. SEHER BALKOCAMAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor G. SEHER BALKOCAMAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor G. SEHER BALKOCAMAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.G,  SEHER,  BALKOCAMAN,   DenizliG. SEHER BALKOCAMAN Muayene ÜcretiG. SEHER BALKOCAMAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerG. SEHER BALKOCAMAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriG. SEHER BALKOCAMAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarG. SEHER BALKOCAMAN Hakkında BilgiYorumlarG. SEHER BALKOCAMAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiG. SEHER BALKOCAMAN HakkındaG. SEHER BALKOCAMAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıG. SEHER BALKOCAMAN ÖzgeçmişiG. SEHER BALKOCAMAN RandevuG. SEHER BALKOCAMAN MuayenehaneG. SEHER BALKOCAMAN Muayene ÜcretiG. SEHER BALKOCAMAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraG. SEHER BALKOCAMAN BulGetirG. SEHER BALKOCAMAN NeredeCep NoG. SEHER BALKOCAMAN UzmanıG. SEHER BALKOCAMAN Özel MuayeneG. SEHER BALKOCAMAN NumarasıG. SEHER BALKOCAMAN Nerede ÇalışıyorG. SEHER BALKOCAMAN GörevliUzmanlıkAileG. SEHER BALKOCAMAN ŞikayetG. SEHER BALKOCAMAN ÖneriG. SEHER BALKOCAMAN EleştiriHastalıklarıYorumlarG. SEHER BALKOCAMAN KimdirSekreterHemşireG. SEHER BALKOCAMAN Yeni BilgileriG. SEHER BALKOCAMAN Hakkında BilgiCerrahHekimG. SEHER BALKOCAMAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikG. SEHER BALKOCAMAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviG. SEHER BALKOCAMAN Doğum TarihiİrtibatG. SEHER BALKOCAMAN Tedavi OlanlarSağlıkG. SEHER BALKOCAMAN ÖzgeçmişG. SEHER BALKOCAMAN BiyografiCerrahisiG. SEHER BALKOCAMAN DoktordurG. SEHER BALKOCAMAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıG. SEHER BALKOCAMAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirG. SEHER BALKOCAMAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 41,707 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır