Doktor Bilgileri

Dr. Erhan Özdemir
ERHAN ÖZDEMİR (Denizli Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ERHAN ÖZDEMİR (Denizli Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ERHAN ÖZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ERHAN ÖZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ERHAN ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ERHAN ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ERHAN ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ERHAN ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ERHAN ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ERHAN,  ÖZDEMİR,   DenizliERHAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretiERHAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerERHAN ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriERHAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarERHAN ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarERHAN ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiERHAN ÖZDEMİR HakkındaERHAN ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıERHAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişiERHAN ÖZDEMİR RandevuERHAN ÖZDEMİR MuayenehaneERHAN ÖZDEMİR Muayene ÜcretiERHAN ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraERHAN ÖZDEMİR BulGetirERHAN ÖZDEMİR NeredeCep NoERHAN ÖZDEMİR UzmanıERHAN ÖZDEMİR Özel MuayeneERHAN ÖZDEMİR NumarasıERHAN ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorERHAN ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileERHAN ÖZDEMİR ŞikayetERHAN ÖZDEMİR ÖneriERHAN ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarERHAN ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireERHAN ÖZDEMİR Yeni BilgileriERHAN ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimERHAN ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikERHAN ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviERHAN ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatERHAN ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkERHAN ÖZDEMİR ÖzgeçmişERHAN ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiERHAN ÖZDEMİR DoktordurERHAN ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıERHAN ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirERHAN ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 57,086 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır