Doktor Bilgileri

Dr. Berna Örsel
BERNA ÖRSEL (Denizli Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor BERNA ÖRSEL (Denizli Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. BERNA ÖRSEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. BERNA ÖRSEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor BERNA ÖRSEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor BERNA ÖRSEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor BERNA ÖRSEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor BERNA ÖRSEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor BERNA ÖRSEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.BERNA,  ÖRSEL,   DenizliBERNA ÖRSEL Muayene ÜcretiBERNA ÖRSEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBERNA ÖRSEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBERNA ÖRSEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBERNA ÖRSEL Hakkında BilgiYorumlarBERNA ÖRSEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBERNA ÖRSEL HakkındaBERNA ÖRSEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBERNA ÖRSEL ÖzgeçmişiBERNA ÖRSEL RandevuBERNA ÖRSEL MuayenehaneBERNA ÖRSEL Muayene ÜcretiBERNA ÖRSEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBERNA ÖRSEL BulGetirBERNA ÖRSEL NeredeCep NoBERNA ÖRSEL UzmanıBERNA ÖRSEL Özel MuayeneBERNA ÖRSEL NumarasıBERNA ÖRSEL Nerede ÇalışıyorBERNA ÖRSEL GörevliUzmanlıkAileBERNA ÖRSEL ŞikayetBERNA ÖRSEL ÖneriBERNA ÖRSEL EleştiriHastalıklarıYorumlarBERNA ÖRSEL KimdirSekreterHemşireBERNA ÖRSEL Yeni BilgileriBERNA ÖRSEL Hakkında BilgiCerrahHekimBERNA ÖRSEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBERNA ÖRSEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBERNA ÖRSEL Doğum TarihiİrtibatBERNA ÖRSEL Tedavi OlanlarSağlıkBERNA ÖRSEL ÖzgeçmişBERNA ÖRSEL BiyografiCerrahisiBERNA ÖRSEL DoktordurBERNA ÖRSEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBERNA ÖRSEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBERNA ÖRSEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,220 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır