Doktor Bilgileri

Dr. Aygül Sevinç Ersari
AYGÜL SEVİNÇ ERSARI (Denizli Temel Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYGÜL SEVİNÇ ERSARI (Denizli Temel Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. AYGÜL SEVİNÇ ERSARI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. AYGÜL SEVİNÇ ERSARI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYGÜL SEVİNÇ ERSARI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYGÜL SEVİNÇ ERSARI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYGÜL SEVİNÇ ERSARI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYGÜL SEVİNÇ ERSARI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYGÜL SEVİNÇ ERSARI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.AYGÜL,  SEVİNÇ,  ERSARI,   DenizliAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Muayene ÜcretiAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYGÜL SEVİNÇ ERSARI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Hakkında BilgiYorumlarAYGÜL SEVİNÇ ERSARI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYGÜL SEVİNÇ ERSARI HakkındaAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYGÜL SEVİNÇ ERSARI ÖzgeçmişiAYGÜL SEVİNÇ ERSARI RandevuAYGÜL SEVİNÇ ERSARI MuayenehaneAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Muayene ÜcretiAYGÜL SEVİNÇ ERSARI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYGÜL SEVİNÇ ERSARI BulGetirAYGÜL SEVİNÇ ERSARI NeredeCep NoAYGÜL SEVİNÇ ERSARI UzmanıAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Özel MuayeneAYGÜL SEVİNÇ ERSARI NumarasıAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Nerede ÇalışıyorAYGÜL SEVİNÇ ERSARI GörevliUzmanlıkAileAYGÜL SEVİNÇ ERSARI ŞikayetAYGÜL SEVİNÇ ERSARI ÖneriAYGÜL SEVİNÇ ERSARI EleştiriHastalıklarıYorumlarAYGÜL SEVİNÇ ERSARI KimdirSekreterHemşireAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Yeni BilgileriAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Hakkında BilgiCerrahHekimAYGÜL SEVİNÇ ERSARI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYGÜL SEVİNÇ ERSARI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Doğum TarihiİrtibatAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Tedavi OlanlarSağlıkAYGÜL SEVİNÇ ERSARI ÖzgeçmişAYGÜL SEVİNÇ ERSARI BiyografiCerrahisiAYGÜL SEVİNÇ ERSARI DoktordurAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYGÜL SEVİNÇ ERSARI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYGÜL SEVİNÇ ERSARI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirTemelBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,871 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır