Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet İşIklI
Mehmet Işıklı (Denizli Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Mehmet Işıklı (Denizli Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Mehmet Işıklı hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Mehmet Işıklı iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Mehmet Işıklı ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Mehmet Işıklı ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Mehmet Işıklı ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Mehmet Işıklı ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Mehmet Işıklı ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Mehmet,  Işıklı,   DenizliMehmet Işıklı Muayene ÜcretiMehmet Işıklı Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMehmet Işıklı Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMehmet Işıklı ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMehmet Işıklı Hakkında BilgiYorumlarMehmet Işıklı KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMehmet Işıklı HakkındaMehmet Işıklı Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMehmet Işıklı ÖzgeçmişiMehmet Işıklı RandevuMehmet Işıklı MuayenehaneMehmet Işıklı Muayene ÜcretiMehmet Işıklı ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMehmet Işıklı BulGetirMehmet Işıklı NeredeCep NoMehmet Işıklı UzmanıMehmet Işıklı Özel MuayeneMehmet Işıklı NumarasıMehmet Işıklı Nerede ÇalışıyorMehmet Işıklı GörevliUzmanlıkAileMehmet Işıklı ŞikayetMehmet Işıklı ÖneriMehmet Işıklı EleştiriHastalıklarıYorumlarMehmet Işıklı KimdirSekreterHemşireMehmet Işıklı Yeni BilgileriMehmet Işıklı Hakkında BilgiCerrahHekimMehmet Işıklı AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMehmet Işıklı TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMehmet Işıklı Doğum TarihiİrtibatMehmet Işıklı Tedavi OlanlarSağlıkMehmet Işıklı ÖzgeçmişMehmet Işıklı BiyografiCerrahisiMehmet Işıklı DoktordurMehmet Işıklı Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMehmet Işıklı TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMehmet Işıklı Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRuhSağlığıVeHastalıklarıUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 97,306 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır