Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Tufan Türk
TUFAN TÜRK (Denizli Romatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUFAN TÜRK (Denizli Romatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. TUFAN TÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. TUFAN TÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUFAN TÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUFAN TÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUFAN TÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUFAN TÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUFAN TÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.TUFAN,  TÜRK,   DenizliTUFAN TÜRK Muayene ÜcretiTUFAN TÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUFAN TÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUFAN TÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUFAN TÜRK Hakkında BilgiYorumlarTUFAN TÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUFAN TÜRK HakkındaTUFAN TÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUFAN TÜRK ÖzgeçmişiTUFAN TÜRK RandevuTUFAN TÜRK MuayenehaneTUFAN TÜRK Muayene ÜcretiTUFAN TÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUFAN TÜRK BulGetirTUFAN TÜRK NeredeCep NoTUFAN TÜRK UzmanıTUFAN TÜRK Özel MuayeneTUFAN TÜRK NumarasıTUFAN TÜRK Nerede ÇalışıyorTUFAN TÜRK GörevliUzmanlıkAileTUFAN TÜRK ŞikayetTUFAN TÜRK ÖneriTUFAN TÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarTUFAN TÜRK KimdirSekreterHemşireTUFAN TÜRK Yeni BilgileriTUFAN TÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimTUFAN TÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUFAN TÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUFAN TÜRK Doğum TarihiİrtibatTUFAN TÜRK Tedavi OlanlarSağlıkTUFAN TÜRK ÖzgeçmişTUFAN TÜRK BiyografiCerrahisiTUFAN TÜRK DoktordurTUFAN TÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUFAN TÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUFAN TÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRomatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 91,794 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır