Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ayşe Balkarli
AYŞE BALKARLI (Denizli Romatoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AYŞE BALKARLI (Denizli Romatoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. AYŞE BALKARLI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. AYŞE BALKARLI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AYŞE BALKARLI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AYŞE BALKARLI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AYŞE BALKARLI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AYŞE BALKARLI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AYŞE BALKARLI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.AYŞE,  BALKARLI,   DenizliAYŞE BALKARLI Muayene ÜcretiAYŞE BALKARLI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAYŞE BALKARLI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAYŞE BALKARLI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAYŞE BALKARLI Hakkında BilgiYorumlarAYŞE BALKARLI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAYŞE BALKARLI HakkındaAYŞE BALKARLI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAYŞE BALKARLI ÖzgeçmişiAYŞE BALKARLI RandevuAYŞE BALKARLI MuayenehaneAYŞE BALKARLI Muayene ÜcretiAYŞE BALKARLI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAYŞE BALKARLI BulGetirAYŞE BALKARLI NeredeCep NoAYŞE BALKARLI UzmanıAYŞE BALKARLI Özel MuayeneAYŞE BALKARLI NumarasıAYŞE BALKARLI Nerede ÇalışıyorAYŞE BALKARLI GörevliUzmanlıkAileAYŞE BALKARLI ŞikayetAYŞE BALKARLI ÖneriAYŞE BALKARLI EleştiriHastalıklarıYorumlarAYŞE BALKARLI KimdirSekreterHemşireAYŞE BALKARLI Yeni BilgileriAYŞE BALKARLI Hakkında BilgiCerrahHekimAYŞE BALKARLI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAYŞE BALKARLI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAYŞE BALKARLI Doğum TarihiİrtibatAYŞE BALKARLI Tedavi OlanlarSağlıkAYŞE BALKARLI ÖzgeçmişAYŞE BALKARLI BiyografiCerrahisiAYŞE BALKARLI DoktordurAYŞE BALKARLI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAYŞE BALKARLI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAYŞE BALKARLI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRomatoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,266 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır