Doktor Bilgileri

Dr. Veli Karaçoban
Veli KARAÇOBAN (Ankara Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Veli KARAÇOBAN (Ankara Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Veli KARAÇOBAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Veli KARAÇOBAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Veli KARAÇOBAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Veli KARAÇOBAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Veli KARAÇOBAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Veli KARAÇOBAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Veli KARAÇOBAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Veli,  KARAÇOBAN,   AnkaraVeli KARAÇOBAN Muayene ÜcretiVeli KARAÇOBAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVeli KARAÇOBAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVeli KARAÇOBAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVeli KARAÇOBAN Hakkında BilgiYorumlarVeli KARAÇOBAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVeli KARAÇOBAN HakkındaVeli KARAÇOBAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVeli KARAÇOBAN ÖzgeçmişiVeli KARAÇOBAN RandevuVeli KARAÇOBAN MuayenehaneVeli KARAÇOBAN Muayene ÜcretiVeli KARAÇOBAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVeli KARAÇOBAN BulGetirVeli KARAÇOBAN NeredeCep NoVeli KARAÇOBAN UzmanıVeli KARAÇOBAN Özel MuayeneVeli KARAÇOBAN NumarasıVeli KARAÇOBAN Nerede ÇalışıyorVeli KARAÇOBAN GörevliUzmanlıkAileVeli KARAÇOBAN ŞikayetVeli KARAÇOBAN ÖneriVeli KARAÇOBAN EleştiriHastalıklarıYorumlarVeli KARAÇOBAN KimdirSekreterHemşireVeli KARAÇOBAN Yeni BilgileriVeli KARAÇOBAN Hakkında BilgiCerrahHekimVeli KARAÇOBAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVeli KARAÇOBAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVeli KARAÇOBAN Doğum TarihiİrtibatVeli KARAÇOBAN Tedavi OlanlarSağlıkVeli KARAÇOBAN ÖzgeçmişVeli KARAÇOBAN BiyografiCerrahisiVeli KARAÇOBAN DoktordurVeli KARAÇOBAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVeli KARAÇOBAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVeli KARAÇOBAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Ankara / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,839 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır