Doktor Bilgileri

Dr. Birsen Acarol
Birsen Acarol (Denizli Radyoloji Röntgen Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Birsen Acarol (Denizli Radyoloji Röntgen Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Birsen Acarol hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Birsen Acarol iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Birsen Acarol ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Birsen Acarol ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Birsen Acarol ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Birsen Acarol ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Birsen Acarol ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Birsen,  Acarol,   DenizliBirsen Acarol Muayene ÜcretiBirsen Acarol Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBirsen Acarol Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBirsen Acarol ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBirsen Acarol Hakkında BilgiYorumlarBirsen Acarol KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBirsen Acarol HakkındaBirsen Acarol Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBirsen Acarol ÖzgeçmişiBirsen Acarol RandevuBirsen Acarol MuayenehaneBirsen Acarol Muayene ÜcretiBirsen Acarol ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBirsen Acarol BulGetirBirsen Acarol NeredeCep NoBirsen Acarol UzmanıBirsen Acarol Özel MuayeneBirsen Acarol NumarasıBirsen Acarol Nerede ÇalışıyorBirsen Acarol GörevliUzmanlıkAileBirsen Acarol ŞikayetBirsen Acarol ÖneriBirsen Acarol EleştiriHastalıklarıYorumlarBirsen Acarol KimdirSekreterHemşireBirsen Acarol Yeni BilgileriBirsen Acarol Hakkında BilgiCerrahHekimBirsen Acarol AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBirsen Acarol TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBirsen Acarol Doğum TarihiİrtibatBirsen Acarol Tedavi OlanlarSağlıkBirsen Acarol ÖzgeçmişBirsen Acarol BiyografiCerrahisiBirsen Acarol DoktordurBirsen Acarol Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBirsen Acarol TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBirsen Acarol Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyolojiRöntgenUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,208 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır