Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Yilmaz Kiroğlu
YILMAZ KIROĞLU (Denizli Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YILMAZ KIROĞLU (Denizli Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. YILMAZ KIROĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. YILMAZ KIROĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YILMAZ KIROĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YILMAZ KIROĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YILMAZ KIROĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YILMAZ KIROĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YILMAZ KIROĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.YILMAZ,  KIROĞLU,   DenizliYILMAZ KIROĞLU Muayene ÜcretiYILMAZ KIROĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYILMAZ KIROĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYILMAZ KIROĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYILMAZ KIROĞLU Hakkında BilgiYorumlarYILMAZ KIROĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYILMAZ KIROĞLU HakkındaYILMAZ KIROĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYILMAZ KIROĞLU ÖzgeçmişiYILMAZ KIROĞLU RandevuYILMAZ KIROĞLU MuayenehaneYILMAZ KIROĞLU Muayene ÜcretiYILMAZ KIROĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYILMAZ KIROĞLU BulGetirYILMAZ KIROĞLU NeredeCep NoYILMAZ KIROĞLU UzmanıYILMAZ KIROĞLU Özel MuayeneYILMAZ KIROĞLU NumarasıYILMAZ KIROĞLU Nerede ÇalışıyorYILMAZ KIROĞLU GörevliUzmanlıkAileYILMAZ KIROĞLU ŞikayetYILMAZ KIROĞLU ÖneriYILMAZ KIROĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarYILMAZ KIROĞLU KimdirSekreterHemşireYILMAZ KIROĞLU Yeni BilgileriYILMAZ KIROĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimYILMAZ KIROĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYILMAZ KIROĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYILMAZ KIROĞLU Doğum TarihiİrtibatYILMAZ KIROĞLU Tedavi OlanlarSağlıkYILMAZ KIROĞLU ÖzgeçmişYILMAZ KIROĞLU BiyografiCerrahisiYILMAZ KIROĞLU DoktordurYILMAZ KIROĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYILMAZ KIROĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYILMAZ KIROĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,830 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır