Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Ahmet Baki Yağci
AHMET BAKİ YAĞCI (Denizli Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor AHMET BAKİ YAĞCI (Denizli Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. AHMET BAKİ YAĞCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. AHMET BAKİ YAĞCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor AHMET BAKİ YAĞCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor AHMET BAKİ YAĞCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor AHMET BAKİ YAĞCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor AHMET BAKİ YAĞCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor AHMET BAKİ YAĞCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.AHMET,  BAKİ,  YAĞCI,   DenizliAHMET BAKİ YAĞCI Muayene ÜcretiAHMET BAKİ YAĞCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerAHMET BAKİ YAĞCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriAHMET BAKİ YAĞCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarAHMET BAKİ YAĞCI Hakkında BilgiYorumlarAHMET BAKİ YAĞCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiAHMET BAKİ YAĞCI HakkındaAHMET BAKİ YAĞCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıAHMET BAKİ YAĞCI ÖzgeçmişiAHMET BAKİ YAĞCI RandevuAHMET BAKİ YAĞCI MuayenehaneAHMET BAKİ YAĞCI Muayene ÜcretiAHMET BAKİ YAĞCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraAHMET BAKİ YAĞCI BulGetirAHMET BAKİ YAĞCI NeredeCep NoAHMET BAKİ YAĞCI UzmanıAHMET BAKİ YAĞCI Özel MuayeneAHMET BAKİ YAĞCI NumarasıAHMET BAKİ YAĞCI Nerede ÇalışıyorAHMET BAKİ YAĞCI GörevliUzmanlıkAileAHMET BAKİ YAĞCI ŞikayetAHMET BAKİ YAĞCI ÖneriAHMET BAKİ YAĞCI EleştiriHastalıklarıYorumlarAHMET BAKİ YAĞCI KimdirSekreterHemşireAHMET BAKİ YAĞCI Yeni BilgileriAHMET BAKİ YAĞCI Hakkında BilgiCerrahHekimAHMET BAKİ YAĞCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikAHMET BAKİ YAĞCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviAHMET BAKİ YAĞCI Doğum TarihiİrtibatAHMET BAKİ YAĞCI Tedavi OlanlarSağlıkAHMET BAKİ YAĞCI ÖzgeçmişAHMET BAKİ YAĞCI BiyografiCerrahisiAHMET BAKİ YAĞCI DoktordurAHMET BAKİ YAĞCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıAHMET BAKİ YAĞCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirAHMET BAKİ YAĞCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,193 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır