Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Osman Alparslan
OSMAN ALPARSLAN (Denizli Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor OSMAN ALPARSLAN (Denizli Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. OSMAN ALPARSLAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. OSMAN ALPARSLAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor OSMAN ALPARSLAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor OSMAN ALPARSLAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor OSMAN ALPARSLAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor OSMAN ALPARSLAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor OSMAN ALPARSLAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.OSMAN,  ALPARSLAN,   DenizliOSMAN ALPARSLAN Muayene ÜcretiOSMAN ALPARSLAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerOSMAN ALPARSLAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriOSMAN ALPARSLAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarOSMAN ALPARSLAN Hakkında BilgiYorumlarOSMAN ALPARSLAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiOSMAN ALPARSLAN HakkındaOSMAN ALPARSLAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıOSMAN ALPARSLAN ÖzgeçmişiOSMAN ALPARSLAN RandevuOSMAN ALPARSLAN MuayenehaneOSMAN ALPARSLAN Muayene ÜcretiOSMAN ALPARSLAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraOSMAN ALPARSLAN BulGetirOSMAN ALPARSLAN NeredeCep NoOSMAN ALPARSLAN UzmanıOSMAN ALPARSLAN Özel MuayeneOSMAN ALPARSLAN NumarasıOSMAN ALPARSLAN Nerede ÇalışıyorOSMAN ALPARSLAN GörevliUzmanlıkAileOSMAN ALPARSLAN ŞikayetOSMAN ALPARSLAN ÖneriOSMAN ALPARSLAN EleştiriHastalıklarıYorumlarOSMAN ALPARSLAN KimdirSekreterHemşireOSMAN ALPARSLAN Yeni BilgileriOSMAN ALPARSLAN Hakkında BilgiCerrahHekimOSMAN ALPARSLAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikOSMAN ALPARSLAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviOSMAN ALPARSLAN Doğum TarihiİrtibatOSMAN ALPARSLAN Tedavi OlanlarSağlıkOSMAN ALPARSLAN ÖzgeçmişOSMAN ALPARSLAN BiyografiCerrahisiOSMAN ALPARSLAN DoktordurOSMAN ALPARSLAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıOSMAN ALPARSLAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirOSMAN ALPARSLAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,514 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır