Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mustafa Serdar Ateşçi
MUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ (Denizli Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ (Denizli Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MUSTAFA,  SERDAR,  ATEŞÇİ,   DenizliMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Muayene ÜcretiMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ HakkındaMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ÖzgeçmişiMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ RandevuMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ MuayenehaneMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Muayene ÜcretiMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ BulGetirMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ NeredeCep NoMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ UzmanıMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Özel MuayeneMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ NumarasıMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Nerede ÇalışıyorMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ŞikayetMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ÖneriMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ KimdirSekreterHemşireMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Yeni BilgileriMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ ÖzgeçmişMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ BiyografiCerrahisiMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ DoktordurMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA SERDAR ATEŞÇİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,279 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır