Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mustafa Reha Toptepe
MUSTAFA REHA TOPTEPE (Denizli Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA REHA TOPTEPE (Denizli Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MUSTAFA REHA TOPTEPE hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MUSTAFA REHA TOPTEPE iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA REHA TOPTEPE ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA REHA TOPTEPE ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA REHA TOPTEPE ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA REHA TOPTEPE ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA REHA TOPTEPE ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MUSTAFA,  REHA,  TOPTEPE,   DenizliMUSTAFA REHA TOPTEPE Muayene ÜcretiMUSTAFA REHA TOPTEPE Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA REHA TOPTEPE Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA REHA TOPTEPE ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA REHA TOPTEPE Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA REHA TOPTEPE KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA REHA TOPTEPE HakkındaMUSTAFA REHA TOPTEPE Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA REHA TOPTEPE ÖzgeçmişiMUSTAFA REHA TOPTEPE RandevuMUSTAFA REHA TOPTEPE MuayenehaneMUSTAFA REHA TOPTEPE Muayene ÜcretiMUSTAFA REHA TOPTEPE ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA REHA TOPTEPE BulGetirMUSTAFA REHA TOPTEPE NeredeCep NoMUSTAFA REHA TOPTEPE UzmanıMUSTAFA REHA TOPTEPE Özel MuayeneMUSTAFA REHA TOPTEPE NumarasıMUSTAFA REHA TOPTEPE Nerede ÇalışıyorMUSTAFA REHA TOPTEPE GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA REHA TOPTEPE ŞikayetMUSTAFA REHA TOPTEPE ÖneriMUSTAFA REHA TOPTEPE EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA REHA TOPTEPE KimdirSekreterHemşireMUSTAFA REHA TOPTEPE Yeni BilgileriMUSTAFA REHA TOPTEPE Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA REHA TOPTEPE AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA REHA TOPTEPE TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA REHA TOPTEPE Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA REHA TOPTEPE Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA REHA TOPTEPE ÖzgeçmişMUSTAFA REHA TOPTEPE BiyografiCerrahisiMUSTAFA REHA TOPTEPE DoktordurMUSTAFA REHA TOPTEPE Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA REHA TOPTEPE TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA REHA TOPTEPE Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 34,680 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır