Doktor Bilgileri

Dr. Furkan Ufuk
FURKAN UFUK (Denizli Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FURKAN UFUK (Denizli Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. FURKAN UFUK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. FURKAN UFUK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FURKAN UFUK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FURKAN UFUK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FURKAN UFUK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FURKAN UFUK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FURKAN UFUK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.FURKAN,  UFUK,   DenizliFURKAN UFUK Muayene ÜcretiFURKAN UFUK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFURKAN UFUK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFURKAN UFUK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFURKAN UFUK Hakkında BilgiYorumlarFURKAN UFUK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFURKAN UFUK HakkındaFURKAN UFUK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFURKAN UFUK ÖzgeçmişiFURKAN UFUK RandevuFURKAN UFUK MuayenehaneFURKAN UFUK Muayene ÜcretiFURKAN UFUK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFURKAN UFUK BulGetirFURKAN UFUK NeredeCep NoFURKAN UFUK UzmanıFURKAN UFUK Özel MuayeneFURKAN UFUK NumarasıFURKAN UFUK Nerede ÇalışıyorFURKAN UFUK GörevliUzmanlıkAileFURKAN UFUK ŞikayetFURKAN UFUK ÖneriFURKAN UFUK EleştiriHastalıklarıYorumlarFURKAN UFUK KimdirSekreterHemşireFURKAN UFUK Yeni BilgileriFURKAN UFUK Hakkında BilgiCerrahHekimFURKAN UFUK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFURKAN UFUK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFURKAN UFUK Doğum TarihiİrtibatFURKAN UFUK Tedavi OlanlarSağlıkFURKAN UFUK ÖzgeçmişFURKAN UFUK BiyografiCerrahisiFURKAN UFUK DoktordurFURKAN UFUK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFURKAN UFUK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFURKAN UFUK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,061 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır