Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Nuran Akran Sabirakkoyunlu
NURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU (Denizli Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU (Denizli Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. NURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. NURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.NURAN,  AKRAN,  SABİRAKKOYUNLU,   DenizliNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Muayene ÜcretiNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Hakkında BilgiYorumlarNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU HakkındaNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ÖzgeçmişiNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU RandevuNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU MuayenehaneNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Muayene ÜcretiNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU BulGetirNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU NeredeCep NoNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU UzmanıNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Özel MuayeneNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU NumarasıNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Nerede ÇalışıyorNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU GörevliUzmanlıkAileNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ŞikayetNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ÖneriNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU EleştiriHastalıklarıYorumlarNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU KimdirSekreterHemşireNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Yeni BilgileriNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Hakkında BilgiCerrahHekimNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Doğum TarihiİrtibatNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Tedavi OlanlarSağlıkNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU ÖzgeçmişNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU BiyografiCerrahisiNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU DoktordurNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNURAN AKRAN SABİRAKKOYUNLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,282 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır