Doktor Bilgileri

Dr. Tuğberk Baştürk
TUĞBERK BAŞTÜRK (Denizli Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor TUĞBERK BAŞTÜRK (Denizli Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. TUĞBERK BAŞTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. TUĞBERK BAŞTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor TUĞBERK BAŞTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor TUĞBERK BAŞTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor TUĞBERK BAŞTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor TUĞBERK BAŞTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor TUĞBERK BAŞTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.TUĞBERK,  BAŞTÜRK,   DenizliTUĞBERK BAŞTÜRK Muayene ÜcretiTUĞBERK BAŞTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerTUĞBERK BAŞTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriTUĞBERK BAŞTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarTUĞBERK BAŞTÜRK Hakkında BilgiYorumlarTUĞBERK BAŞTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiTUĞBERK BAŞTÜRK HakkındaTUĞBERK BAŞTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıTUĞBERK BAŞTÜRK ÖzgeçmişiTUĞBERK BAŞTÜRK RandevuTUĞBERK BAŞTÜRK MuayenehaneTUĞBERK BAŞTÜRK Muayene ÜcretiTUĞBERK BAŞTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraTUĞBERK BAŞTÜRK BulGetirTUĞBERK BAŞTÜRK NeredeCep NoTUĞBERK BAŞTÜRK UzmanıTUĞBERK BAŞTÜRK Özel MuayeneTUĞBERK BAŞTÜRK NumarasıTUĞBERK BAŞTÜRK Nerede ÇalışıyorTUĞBERK BAŞTÜRK GörevliUzmanlıkAileTUĞBERK BAŞTÜRK ŞikayetTUĞBERK BAŞTÜRK ÖneriTUĞBERK BAŞTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarTUĞBERK BAŞTÜRK KimdirSekreterHemşireTUĞBERK BAŞTÜRK Yeni BilgileriTUĞBERK BAŞTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimTUĞBERK BAŞTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikTUĞBERK BAŞTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviTUĞBERK BAŞTÜRK Doğum TarihiİrtibatTUĞBERK BAŞTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkTUĞBERK BAŞTÜRK ÖzgeçmişTUĞBERK BAŞTÜRK BiyografiCerrahisiTUĞBERK BAŞTÜRK DoktordurTUĞBERK BAŞTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıTUĞBERK BAŞTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirTUĞBERK BAŞTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,538 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır