Doktor Bilgileri

Dr. Devrim Anil
DEVRİM ANIL (Denizli Radyoloji Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor DEVRİM ANIL (Denizli Radyoloji Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. DEVRİM ANIL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. DEVRİM ANIL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor DEVRİM ANIL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor DEVRİM ANIL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor DEVRİM ANIL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor DEVRİM ANIL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor DEVRİM ANIL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.DEVRİM,  ANIL,   DenizliDEVRİM ANIL Muayene ÜcretiDEVRİM ANIL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerDEVRİM ANIL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriDEVRİM ANIL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarDEVRİM ANIL Hakkında BilgiYorumlarDEVRİM ANIL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiDEVRİM ANIL HakkındaDEVRİM ANIL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıDEVRİM ANIL ÖzgeçmişiDEVRİM ANIL RandevuDEVRİM ANIL MuayenehaneDEVRİM ANIL Muayene ÜcretiDEVRİM ANIL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraDEVRİM ANIL BulGetirDEVRİM ANIL NeredeCep NoDEVRİM ANIL UzmanıDEVRİM ANIL Özel MuayeneDEVRİM ANIL NumarasıDEVRİM ANIL Nerede ÇalışıyorDEVRİM ANIL GörevliUzmanlıkAileDEVRİM ANIL ŞikayetDEVRİM ANIL ÖneriDEVRİM ANIL EleştiriHastalıklarıYorumlarDEVRİM ANIL KimdirSekreterHemşireDEVRİM ANIL Yeni BilgileriDEVRİM ANIL Hakkında BilgiCerrahHekimDEVRİM ANIL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikDEVRİM ANIL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviDEVRİM ANIL Doğum TarihiİrtibatDEVRİM ANIL Tedavi OlanlarSağlıkDEVRİM ANIL ÖzgeçmişDEVRİM ANIL BiyografiCerrahisiDEVRİM ANIL DoktordurDEVRİM ANIL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıDEVRİM ANIL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirDEVRİM ANIL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyoloji-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,680 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır