Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Mine Oğuzalp Kaldir
MİNE OĞUZALP KALDIR (Denizli Radyasyon Onkolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MİNE OĞUZALP KALDIR (Denizli Radyasyon Onkolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. MİNE OĞUZALP KALDIR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. MİNE OĞUZALP KALDIR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MİNE OĞUZALP KALDIR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MİNE OĞUZALP KALDIR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MİNE OĞUZALP KALDIR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MİNE OĞUZALP KALDIR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MİNE OĞUZALP KALDIR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.MİNE,  OĞUZALP,  KALDIR,   DenizliMİNE OĞUZALP KALDIR Muayene ÜcretiMİNE OĞUZALP KALDIR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMİNE OĞUZALP KALDIR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMİNE OĞUZALP KALDIR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMİNE OĞUZALP KALDIR Hakkında BilgiYorumlarMİNE OĞUZALP KALDIR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMİNE OĞUZALP KALDIR HakkındaMİNE OĞUZALP KALDIR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMİNE OĞUZALP KALDIR ÖzgeçmişiMİNE OĞUZALP KALDIR RandevuMİNE OĞUZALP KALDIR MuayenehaneMİNE OĞUZALP KALDIR Muayene ÜcretiMİNE OĞUZALP KALDIR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMİNE OĞUZALP KALDIR BulGetirMİNE OĞUZALP KALDIR NeredeCep NoMİNE OĞUZALP KALDIR UzmanıMİNE OĞUZALP KALDIR Özel MuayeneMİNE OĞUZALP KALDIR NumarasıMİNE OĞUZALP KALDIR Nerede ÇalışıyorMİNE OĞUZALP KALDIR GörevliUzmanlıkAileMİNE OĞUZALP KALDIR ŞikayetMİNE OĞUZALP KALDIR ÖneriMİNE OĞUZALP KALDIR EleştiriHastalıklarıYorumlarMİNE OĞUZALP KALDIR KimdirSekreterHemşireMİNE OĞUZALP KALDIR Yeni BilgileriMİNE OĞUZALP KALDIR Hakkında BilgiCerrahHekimMİNE OĞUZALP KALDIR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMİNE OĞUZALP KALDIR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMİNE OĞUZALP KALDIR Doğum TarihiİrtibatMİNE OĞUZALP KALDIR Tedavi OlanlarSağlıkMİNE OĞUZALP KALDIR ÖzgeçmişMİNE OĞUZALP KALDIR BiyografiCerrahisiMİNE OĞUZALP KALDIR DoktordurMİNE OĞUZALP KALDIR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMİNE OĞUZALP KALDIR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMİNE OĞUZALP KALDIR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyasyonOnkolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,733 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır