Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hüseyin Ordu
HÜSEYİN ORDU (Denizli Radyasyon Onkolojisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSEYİN ORDU (Denizli Radyasyon Onkolojisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HÜSEYİN ORDU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HÜSEYİN ORDU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSEYİN ORDU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSEYİN ORDU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSEYİN ORDU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSEYİN ORDU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSEYİN ORDU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HÜSEYİN,  ORDU,   DenizliHÜSEYİN ORDU Muayene ÜcretiHÜSEYİN ORDU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSEYİN ORDU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSEYİN ORDU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSEYİN ORDU Hakkında BilgiYorumlarHÜSEYİN ORDU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSEYİN ORDU HakkındaHÜSEYİN ORDU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSEYİN ORDU ÖzgeçmişiHÜSEYİN ORDU RandevuHÜSEYİN ORDU MuayenehaneHÜSEYİN ORDU Muayene ÜcretiHÜSEYİN ORDU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSEYİN ORDU BulGetirHÜSEYİN ORDU NeredeCep NoHÜSEYİN ORDU UzmanıHÜSEYİN ORDU Özel MuayeneHÜSEYİN ORDU NumarasıHÜSEYİN ORDU Nerede ÇalışıyorHÜSEYİN ORDU GörevliUzmanlıkAileHÜSEYİN ORDU ŞikayetHÜSEYİN ORDU ÖneriHÜSEYİN ORDU EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSEYİN ORDU KimdirSekreterHemşireHÜSEYİN ORDU Yeni BilgileriHÜSEYİN ORDU Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSEYİN ORDU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSEYİN ORDU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSEYİN ORDU Doğum TarihiİrtibatHÜSEYİN ORDU Tedavi OlanlarSağlıkHÜSEYİN ORDU ÖzgeçmişHÜSEYİN ORDU BiyografiCerrahisiHÜSEYİN ORDU DoktordurHÜSEYİN ORDU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSEYİN ORDU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSEYİN ORDU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirRadyasyonOnkolojisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,707 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır