Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hüseyin Alaçam
HÜSEYİN ALAÇAM (Denizli Psikiyatri Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSEYİN ALAÇAM (Denizli Psikiyatri Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HÜSEYİN ALAÇAM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HÜSEYİN ALAÇAM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSEYİN ALAÇAM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSEYİN ALAÇAM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSEYİN ALAÇAM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSEYİN ALAÇAM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSEYİN ALAÇAM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HÜSEYİN,  ALAÇAM,   DenizliHÜSEYİN ALAÇAM Muayene ÜcretiHÜSEYİN ALAÇAM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSEYİN ALAÇAM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSEYİN ALAÇAM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSEYİN ALAÇAM Hakkında BilgiYorumlarHÜSEYİN ALAÇAM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSEYİN ALAÇAM HakkındaHÜSEYİN ALAÇAM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSEYİN ALAÇAM ÖzgeçmişiHÜSEYİN ALAÇAM RandevuHÜSEYİN ALAÇAM MuayenehaneHÜSEYİN ALAÇAM Muayene ÜcretiHÜSEYİN ALAÇAM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSEYİN ALAÇAM BulGetirHÜSEYİN ALAÇAM NeredeCep NoHÜSEYİN ALAÇAM UzmanıHÜSEYİN ALAÇAM Özel MuayeneHÜSEYİN ALAÇAM NumarasıHÜSEYİN ALAÇAM Nerede ÇalışıyorHÜSEYİN ALAÇAM GörevliUzmanlıkAileHÜSEYİN ALAÇAM ŞikayetHÜSEYİN ALAÇAM ÖneriHÜSEYİN ALAÇAM EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSEYİN ALAÇAM KimdirSekreterHemşireHÜSEYİN ALAÇAM Yeni BilgileriHÜSEYİN ALAÇAM Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSEYİN ALAÇAM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSEYİN ALAÇAM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSEYİN ALAÇAM Doğum TarihiİrtibatHÜSEYİN ALAÇAM Tedavi OlanlarSağlıkHÜSEYİN ALAÇAM ÖzgeçmişHÜSEYİN ALAÇAM BiyografiCerrahisiHÜSEYİN ALAÇAM DoktordurHÜSEYİN ALAÇAM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSEYİN ALAÇAM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSEYİN ALAÇAM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPsikiyatriUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 66,883 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır