Doktor Bilgileri

Dr. Nalan Yilmaz Vural
NALAN YILMAZ VURAL (Adana Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NALAN YILMAZ VURAL (Adana Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NALAN YILMAZ VURAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NALAN YILMAZ VURAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NALAN YILMAZ VURAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NALAN YILMAZ VURAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NALAN YILMAZ VURAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NALAN YILMAZ VURAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NALAN YILMAZ VURAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NALAN,  YILMAZ,  VURAL,   AdanaNALAN YILMAZ VURAL Muayene ÜcretiNALAN YILMAZ VURAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNALAN YILMAZ VURAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNALAN YILMAZ VURAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNALAN YILMAZ VURAL Hakkında BilgiYorumlarNALAN YILMAZ VURAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNALAN YILMAZ VURAL HakkındaNALAN YILMAZ VURAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNALAN YILMAZ VURAL ÖzgeçmişiNALAN YILMAZ VURAL RandevuNALAN YILMAZ VURAL MuayenehaneNALAN YILMAZ VURAL Muayene ÜcretiNALAN YILMAZ VURAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNALAN YILMAZ VURAL BulGetirNALAN YILMAZ VURAL NeredeCep NoNALAN YILMAZ VURAL UzmanıNALAN YILMAZ VURAL Özel MuayeneNALAN YILMAZ VURAL NumarasıNALAN YILMAZ VURAL Nerede ÇalışıyorNALAN YILMAZ VURAL GörevliUzmanlıkAileNALAN YILMAZ VURAL ŞikayetNALAN YILMAZ VURAL ÖneriNALAN YILMAZ VURAL EleştiriHastalıklarıYorumlarNALAN YILMAZ VURAL KimdirSekreterHemşireNALAN YILMAZ VURAL Yeni BilgileriNALAN YILMAZ VURAL Hakkında BilgiCerrahHekimNALAN YILMAZ VURAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNALAN YILMAZ VURAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNALAN YILMAZ VURAL Doğum TarihiİrtibatNALAN YILMAZ VURAL Tedavi OlanlarSağlıkNALAN YILMAZ VURAL ÖzgeçmişNALAN YILMAZ VURAL BiyografiCerrahisiNALAN YILMAZ VURAL DoktordurNALAN YILMAZ VURAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNALAN YILMAZ VURAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNALAN YILMAZ VURAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Adana / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 17,958 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır