Doktor Bilgileri

Dr. Özgür Nalbant
ÖZGÜR NALBANT (Denizli Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZGÜR NALBANT (Denizli Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZGÜR NALBANT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZGÜR NALBANT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZGÜR NALBANT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZGÜR NALBANT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZGÜR NALBANT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZGÜR NALBANT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZGÜR NALBANT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZGÜR,  NALBANT,   DenizliÖZGÜR NALBANT Muayene ÜcretiÖZGÜR NALBANT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZGÜR NALBANT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZGÜR NALBANT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZGÜR NALBANT Hakkında BilgiYorumlarÖZGÜR NALBANT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZGÜR NALBANT HakkındaÖZGÜR NALBANT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZGÜR NALBANT ÖzgeçmişiÖZGÜR NALBANT RandevuÖZGÜR NALBANT MuayenehaneÖZGÜR NALBANT Muayene ÜcretiÖZGÜR NALBANT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZGÜR NALBANT BulGetirÖZGÜR NALBANT NeredeCep NoÖZGÜR NALBANT UzmanıÖZGÜR NALBANT Özel MuayeneÖZGÜR NALBANT NumarasıÖZGÜR NALBANT Nerede ÇalışıyorÖZGÜR NALBANT GörevliUzmanlıkAileÖZGÜR NALBANT ŞikayetÖZGÜR NALBANT ÖneriÖZGÜR NALBANT EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZGÜR NALBANT KimdirSekreterHemşireÖZGÜR NALBANT Yeni BilgileriÖZGÜR NALBANT Hakkında BilgiCerrahHekimÖZGÜR NALBANT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZGÜR NALBANT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZGÜR NALBANT Doğum TarihiİrtibatÖZGÜR NALBANT Tedavi OlanlarSağlıkÖZGÜR NALBANT ÖzgeçmişÖZGÜR NALBANT BiyografiCerrahisiÖZGÜR NALBANT DoktordurÖZGÜR NALBANT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZGÜR NALBANT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZGÜR NALBANT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,424 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır