Doktor Bilgileri

Dr. Müge Güvençli
MÜGE GÜVENÇLİ (Denizli Pratisyen Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MÜGE GÜVENÇLİ (Denizli Pratisyen Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MÜGE GÜVENÇLİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MÜGE GÜVENÇLİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MÜGE GÜVENÇLİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MÜGE GÜVENÇLİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MÜGE GÜVENÇLİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MÜGE GÜVENÇLİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MÜGE GÜVENÇLİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MÜGE,  GÜVENÇLİ,   DenizliMÜGE GÜVENÇLİ Muayene ÜcretiMÜGE GÜVENÇLİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMÜGE GÜVENÇLİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMÜGE GÜVENÇLİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMÜGE GÜVENÇLİ Hakkında BilgiYorumlarMÜGE GÜVENÇLİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMÜGE GÜVENÇLİ HakkındaMÜGE GÜVENÇLİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMÜGE GÜVENÇLİ ÖzgeçmişiMÜGE GÜVENÇLİ RandevuMÜGE GÜVENÇLİ MuayenehaneMÜGE GÜVENÇLİ Muayene ÜcretiMÜGE GÜVENÇLİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMÜGE GÜVENÇLİ BulGetirMÜGE GÜVENÇLİ NeredeCep NoMÜGE GÜVENÇLİ UzmanıMÜGE GÜVENÇLİ Özel MuayeneMÜGE GÜVENÇLİ NumarasıMÜGE GÜVENÇLİ Nerede ÇalışıyorMÜGE GÜVENÇLİ GörevliUzmanlıkAileMÜGE GÜVENÇLİ ŞikayetMÜGE GÜVENÇLİ ÖneriMÜGE GÜVENÇLİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMÜGE GÜVENÇLİ KimdirSekreterHemşireMÜGE GÜVENÇLİ Yeni BilgileriMÜGE GÜVENÇLİ Hakkında BilgiCerrahHekimMÜGE GÜVENÇLİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMÜGE GÜVENÇLİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMÜGE GÜVENÇLİ Doğum TarihiİrtibatMÜGE GÜVENÇLİ Tedavi OlanlarSağlıkMÜGE GÜVENÇLİ ÖzgeçmişMÜGE GÜVENÇLİ BiyografiCerrahisiMÜGE GÜVENÇLİ DoktordurMÜGE GÜVENÇLİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMÜGE GÜVENÇLİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMÜGE GÜVENÇLİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirPratisyen-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,953 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır